Přehled učiva 19.10. - 23.10.

Dobrý den milí rodiče a děti,

zdravím vás v novém týdnu a posílám úkoly.Někteří jste pracovali "až moc" - podle toho, co jste mi poslali, máte už hotové pracovní listy i na tento týden.Moc vás chválím za vypracování - teď můžete trochu zvolnit... Příští týden máte prázdniny - to vám nedávám žádné písemné úkoly - jenom si procvičujte co vám "moc nejde"... Po prázdninách se ,doufám, uvidíme a kdyby ne, tak vymyslím, jak bychom se více viděli a slyšeli...

Mějte se hezky,ať jste zdraví a hlavně buďte(v rámci možností) v pohodě !

Ludmila Haladová

Český jazyk  -  Druhy vět - učebnice do s. 26  - Nezapomeňte: Na začátku věty píšeme vždy velké písmeno! Na konci věty píšeme . ? ! . Hledejte druhy vět všude : v knížkách, co čtete, v čítance, tvořte samy různé druhy vět, otevřete si Školákov.- jsou tam věty s tajenkou ( dělali jsme to společně ve škole). Přepisujte zelená cvičení z učebnice( víte kolik z vás jsem už pochválila, že vám to jde...přepisování je pro vás důležité...)

Čítanka - do s. 51

Matematika  -   Sčítání a odčítání bez přechodu přes desítku - pracovní list s. 15 - 16  (5+3=8, 45+3=48) ,(8-6=2, 98-6=92) !

Prvouka  -  Zelenina, ovoce,zemědělské plodiny - učebnice s.15 - 17 + pracovní listy