- Vložil/a: ucitel
- Komentáře: 0

Ve dnech 14. a 15. dubna 2026 odpoledne se konalo v Atriu Čajkovského 12 obvodní kolo pěvecké soutěže Pražská snítka.
Z naší školy se zúčastnilo celkem 7 žáků.
V 1. kategorii 2. a 3. tříd úspěšně reprezentovaly naši školu Valentina Kroc ze 3.A a Tamara Šebková ze 3.B. Obě zpěvačky získaly za své velmi pěkné výkony čestné uznání.
Ve 2. kategorii 4. a 5. ročníků čestná uznání získali za krásně předvedené písně Mia Giovannini ze 4.A a Miroslav Švanda z 5.C.
Ve 3. kategorii 6. a 7. ročníků se vypracovala svým výborným procítěným výkonem na 3. místo Ester Vávrová ze 6.A.
V této kategorii zlaté 1. místo vybojovala díky opravdu úžasnému vystoupení Beáta Závorková ze 7.B.
Ve 4. kategorii 8. a 9. ročníků patří nádherné 2. místo Lukáši Závorkovi z 8.B.
Děkujeme a gratulujeme všem zpěvákům za důstojnou reprezentaci naší školy a přejeme hodně zdaru i nadále.

ELEKTRONICKÁ ŽK | ONLINE JÍDELNA | KONTAKTY