Online výuka čtvrtý týden

Dobrý večer,

podle informací, které poskytla vláda zatím není jisté, kdy se vrátíme do školy. Proto zatím zůstáváme dále ve stejném režimu online. Co se týče vysvědčení, děti ho dostanou, až se společně uvidíme ve škole, do té doby to není možné. Ale o známky děti nepřijdou, zobrazí se v den vysvědčení - ve čtvrtek 28.1. v elektronické žákovské knížce. Dětem také napíšu krátké slovní hodnocení.

V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny, výuka neprobíhá.

V průběhu týdne se objevilo přání vyměnit pořadí výuky skupin - tzn. aby se 1. skupina učila v čase 2. skupiny a naopak. Proto jsem se rozhodla vytvořit koncem tohoto týdne anketu, kde budete moci hlasovat, zda chcete časy výuky skupin vyměnit, nebo zda si přejete zanechat výuku dané skupiny ve stávajícím čase. Anketu vložím asi do Teams nebo na WhatsApp, ještě nevím, každopádně vám dám vědět. Na základě hlasování by byla výuka skupin od pololetí buď proměněna, nebo zachována.

Děti bych chtěla pochválit, všichni plní úkoly a pracují. Někteří se sice zapojují v hodinách méně, ale po vyzvání spolupracují. Někteří jsou naopak velmi aktivní, z čehož mám pokaždé velkou radost. Někdy někdo zapomene domácí úkol, přestože si každý den ukazujeme, kde úkoly hledat a co přesně mají dělat, ale jsem ráda, že už se to stává méně, že už si to děti umí více hlídat a nezapomínají. Chtěla bych jen poprosit o to, aby se děti nezapomínaly dívat na zpětnou vazbu ke kvízům a zadáním ode mě - někdy je potřeba ještě něco opravit nebo dodělat.

Krásný týden!

Kateřina Němcová