Nové učivo 15.6. - 26.6.

Milé děti, vážení rodiče,

pomalu se budeme loučit a já posílám už poslední doplnění učiva do konce tohoto školního roku. Než se podíváte , co vás ještě tento a možná i část příštího týdne čeká, přečtěte si i důležité informace týkající se ukončení školní docházky.

Na webových stránkách naší školy jste si už asi přečetli informace od pana ředitele. Pokud ne, určitě se na ně podívejte. Já sama teď přidávám ty, které se týkají naší třídy.

Díky ochotným dětem u nás ve třídě jsem dětem, které se zůstaly učit doma, vrátila kufříky na Vv a většinu sešitů.

Také jsme při úklidu naší šatny objevili nějaké oblečení. To bude od pondělí 15.6. umístěno ve vestibulu naší školy.

Ještě jednou připomínám, že učebnice si děti nechávají, vracet se budou až v září.

Pro vysvědčení si mohou 30.6. ráno přijít všichni žáci, čestné prohlášení není potřeba. Pokud by někdo chtěl předat vysvědčení individuálně, může za mnou přijít do třídy v  9.30 - 10.00 hod.

Během prázdnin se vysvědčení vydávat nebude, poskytneme ho pak až 1.9.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, zavolejte mi nebo napište.

Moc se těším, že se v úterý při rozdávání vysvědčení a při rozloučení na hřišti všichni uvidíme.

Všem rodičům děkuji za spolupráci a přeji hezké a hlavně klidné prožití prázdnin.

Jiřina Rauscherová