NOVÉ MIMOŘÁDNÉ INFO

Milé děti a rodiče,

na všechny z Vás moc myslím a pevně doufám, že se Vám všem daří dobře. Nevím, jak dlouho tato situace potrvá, ale už teď se těším, až si zase zahrajeme americkou vybíjenou nebo mafiány.

Úkoly a práci jsem Vám zadala již minulý týden. Dnes Vás chci pouze pozdravit. Televize pro vás připravila program Učít telka. Dnes jsem sledovala, možná že Vy také. Pokud můžete a máte chuť, tak pobývejte venku, hrajte hry, kreslete si a dělějte, co Vás baví. Tím se toho naučíte mnoho a ani o tom nevíte.

Mám pro Vás takový návrh. Když jsme doma, tak trochu všichni ztácíme pojem o čase a dnech. Zkuste najít nějaký sešit nebo si jenom sešijte, slepte papíry a vytvořte si Zvláštní deník. Do něj se pokuste každý den zapsat jak se jmenuje den, datum, počasí, kdo má svátek - dnes třeba Elenka - vše nejlepší. Nakreslete si obrázek či obrázky a napište si, co jste ten den dělali. Jak to pojmete, je jen na Vás. Až se uvidíme, tak pak budeme moc porovnat, co podobného nebo zvláštního jste během těchto dní prožili. Jednou pak můžete mít zajímavou vzpomínku na tyto zvláštní prázdniny. Můžete si i vymyslet, jak by se Váš deník mohl jmenovat. Mě nic originálního nenapadlo.

Na internetu je spousta stránek, kde se můžete věnovat různému procvičování, stačí zadat, co Vás zajímá.

Tady u nás začíná být jaro v plném proudu. Ptáčci už si vesele od rána zpívají, včelky nám začínají poletovat a sněženky se nenápadně krčí v koutu naší zahrady.

Pokud budete chtít, můžete mi napsat na moji adresu, poslat sms nebo mi klidně zavolejte. Kdo by potřeboval s něčím pomoc, jsem Vám k dispozici. Přemýšlím, že bych Vám posílala nějaké nahrávky a vzkazy přes youtobe, ale ještě to promýšlím. Dnes jsem si pouštěla náš film Jen tak a vzpomínala, jak jsme si natáčení užili.

Mějte se fajn, opatrujte se a na všechny se už teď těším.........V pátek tu máme oficiálně JARO       Mirka Černá

Třídní schůzky se pravděpodobně odsunou, uvidíme. Každým dnem se situace mění. Sledujte třídní i školní stránky.