Mimořádné opatření

Výuka ve škole přerušena od středy 11.3.2020 do odvolání.

Informace k zápisu do 1.tříd

Zápis proběhne v původním termínu 14. a 15.4. ale v době od 8 do 18 hodin v recepci školy, bez přítomnosti dětí.

Tiskopis žádosti k přijetí do 1.ročníku je ke stažení na webu. Je možné jej vyplnit předem a přinést vyplněný ( kdo nemá možnost, vyplní ve škole). Při podání žádosti bude přidělen kód, pod kterým bude uchazeč veden.

U zápisu bude třeba předložit doklad o místě trvalého pobytu, spádovost je jediným kritériem k přijímání. Toto je také hlavní důvod, proč nelze provést podání zcela distančně. Všechny ostatní pokyny (losování v případě nadměrného zájmu, zůstávají v platnosti) stejně tak zveřejnění výsledků 5.5. na web a vývěsku školy.

Zápis tedy proběhne formou podání žádosti a ověřením místa trvalého pobytu.( cca 2 minuty)

Podej žádostí o odklad proběhne ve stejném termínu. Chápeme, že je nyní obtížné získat potřebná potvrzení, na odklad je čas do konce května. Bylo by dobré dát do školy alespoň zprávu (reditel@zschmelnice.cz), že o odklad budete mít zájem.

Kdo projeví zájem se objednat k zápisu nebo potřebuje zpřesňující informaci, může tak učinit telefonicky 30.3. a 6.4. vždy od 8 do 14 hodin na čísle 284 824 705

Pro přijaté žáky v pozdějším termínu uděláme veselé soutěžní a seznamovací odpoledne.

Za vzniklé komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Žádost o ošetřovné: Napište prosím na mail reditel@zschmelnice.cz , zašleme Vám orazítkovaný a podepsaný sken žádosti o ošetřovné

Obědy ve školní jídelně jsou automaticky odhlášené.

Pronájmy organizací zrušeny od pátku 13.3.2020 do odvolání.

Třídní schůzky PŘELOŽENY na pozdější dobu.

Zájezd Švédsko byl po většinovém souhlasu rodičů stornován.

Doporučujeme sledovat vysílání Čt 1 dopoledne UčíTelka a odpoledne vzdělávací pořady.

Mgr. Václav Havelka