info 9. - 13.9. 2019

Dobrý den,

opět se budu snažit každé pondělí posílat zprávy z naší třídy. Pomaličku si na sebe opět začínáme zvykat. Minulý týden byl hodně organizační,děti si zvykaly na třídu s družinou. Myslím, že už začínají fungovat a orientují se.

Děti mají na tento týden úkol: až do příštího pondělí - nosit poklady z lesa - kaštany, žaludy, šišky,.....

Tento týden opakujeme. Zjišťuji, co si děti pamatují. Dnes přepisovaly písmenka a někdo trochu pozapomněl velká - malá. Tak musíme více procvičovat. Začneme si číst Kukyho a zároveň vás poprosím, aby si děti do pátku přinesly knížku, kterou si nechají v lavici a budou si ji číst.

V matematice také opakujeme. Dnes děti plnily samostatné úkoly. Můžete se jich zeptat, jak si vedly.

Minulý týden a tento si povídáme o lese - úvod do našeho celoročního projektu o Kukym.

V pátek jsem vám také posílala ve velkém notýsku dopis, tak doufám, že všem dorazil.

Mlíčenky - zítra rozdám dětem nové mlíčenky, kdo má ještě nabitou starou, tak může samozřejmě dobrat., kdo chce, tak si může nabít novou, která bude fungovat ve druhém patře. Opište si prosím číslo z mlíčenky, kdyby se dětem ztratila, tak ji podle čísla dohledáme.

Družina - děkuji, že nosíte kapesníčky a peníze, zkontrolujte ještě prosím zaplacení obědů. Děkuji

S paní družinářkou prosíme, kdyby měl někdo možnost získat dřevěné krabice na tvoření hmyzího domku a staré noviny na vyrábění. Děkujeme

Posílám Vám časy, kdy děti chodí na obědy, abyste tu zbytečně dlouho nečekali. Počítejte, že tak půlhodiny trvá oběd.

pondělí - 13.05

úterý, středa - 11.40

čtvrtek - 13.05

pátek - 12.10

Hledá se lesní hymna!!!! Děti mi mohly celý týden nosit návrhy, hledala jsem o prázdninách, kde se dalo, pokud byste měli  návrh, budu ráda.

V pátek 13. 9. jdeme s dětmi do divadla. Půjdeme do Vozovny. Divadlo začíná v 9.00 hodin. Tento den si děti mohou vzít pouze batůžek se svačinou a pitím. Vrátíme se na oběd. Představení se jmenuje O devití měsíčkách.

Mějte se fajn. Mirka Černá