Aj Houdková

Vážení rodiče,

seznamujeme se se spolužáky i s angličtinou. Učíme se pozdravit Good morning, říci, jak se kdo jmenujeme - My name is . . . a poznáváme oblíbené barvy (white, blue, pink, red, brown, orange, yellow, green, . . .), které hledáme a ukazujeme ve třídě.

Učíme se reagovat na některé pokyny: stand up, sit down, clap your hands, jump, turn around . . . .

V dalších hodinách začneme pracovat s naší sadou na Aj (obalená učebnice a sešit, malá obálka na slovíčka, desky na zakládání volných pracovních listů). Dětem přípravu na hodinu můžete usnadnit pořízením velké plastové obálky, do které si vše uloží a nebudou tak muset před hodinou Aj složitě prohledávat aktovku.

Domácí úkoly zatím nezadávám. Až nějaký bude, najdete v úkolníčku napsáno AJ a nakreslený domeček.

S přáním příjemného začátku školního roku,

Jitka Houdková

V případě potřeby mi můžete napsat na email: jitka.houdkova@zschmelnice.cz