1.školní týden v novém roce

Milí rodiče a milé děti,

vítejte v novém roce 2021. Přeji Vám jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví. Ráda bych byla s Vámi, ale bohužel to nejde. Musím ještě tento týden být v karanténě. Škola funguje stejně jak před Vánocemi. Je jen trochu opuštěná, protože v ní jsou jen prvňáci a druháci. Stále bohužel nemůžeme s dětmi cvičit a zpívat. Ale i tak se budeme s dětmi snažit chodit ven, pokud to počasí dovolí. Dejte proto dětem vhodné oblečení.

Obědy - tento týden budou děti chodit v 11:45, jen v pátek půjdou 5. hodinu ve 12:10 v rámci vyučování.

Konzultace jsou zrušeny. Kdo by se mnou chtěl mluvit, můžeme se spojit online nebo e-mailem.

Paní učitelka ode mne dostala informace a s dětmi bude opakovat a pokračovat dále. Včera si děti hodně povídaly o tom, co dostaly k Vánocům. Jak děti prázdniny strávily a co se jim hodně líbilo.

Následující učivo

Čj - písmeno V, písanka písmeno p

M - počítání do 9, do strany 9

Pr - začneme lidské tělo, každý člověk je jiný, čím se lišíme, jak se chováme, vyjadřujeme. Kdo je kamarád, kdo je cizí člověk.

Mějte se moc krásně a příští týden se už uvidíme

vaše paní učitelka Zuzana Mudrochová