Čtrnáctý týden online výuky

Dobrý večer,

ještě tento týden, jak jsem psala, zůstáváme v online režimu tak, jak jsme zvyklí podle online rozvrhu. Příští týden - od 19.4. - strávíme ve škole, kde se budeme učit podle školního rozvrhu. Další týden budeme opět online a budeme se učit podle online rozvrhu a další týden opět ve škole podle školního rozvrhu a tak dále, dokud nepřijde další změna.

Děti musí mít po celou dobu prezenční výuky ve škole roušku (ideálně chirurgickou či nanoroušku) nebo respirátor. Tělesná výchova bude probíhat formou pobytu venku, při hudební výchově platí nadále zákaz zpěvu. Ve třídě budeme dbát na nadstandardní hygienu, budeme také hodně větrat. Jak již jsem psala (a jak se dočtete v článku od pana ředitele na hlavní stěně stránek školy), budou děti testovány každé pondělí a čtvrtek. Kdo bude chtít děti testovat doma, musí donést potvrzení či podepsané čestné prohlášení. Výjimka v testování platí pouze pro děti, které v posledních 90 dnech onemocnění prodělaly. Pokud dítě přijde v jiný den, musí být i tak otestováno či musí donést potvrzení. Veškeré podrobné informace si prosím přečtěte v článku od pana ředitele.

Prosím, pokud se dítě nebude cítit dobře, nechávejte ho raději doma. Budeme se snažit ve třídě vytvořit takové prostředí, které bude pro všechny bezpečné, protože zdraví je v tuto chvíli opravdu na prvním místě.

Na konci týdne se vám ještě ozvu a pošlu organizační informace pro příští týden prezenční výuky.

Hezký týden,

Kateřina Němcová