Příspěvek Klubu přátel školy a další.....

Vážení rodiče,

vybíráme 300 kč,- jako příspěvek Klubu přátel školy, platí jedna částka za všechny sourozence.

V úterý 2.10. od 18.00 hod jsou třídní schůzky. Těším se na Vás ve třídě 4.A -4. patro.Prosím o zaplacení částky na třídní fond i na KPŠ.

V pátek 28.9. je státní svátek, děti mají volno.

Učivo v Ma i v Čj je stále v opakovacím režimu - procvičování násobení i dělení, hlasité čtení každý den je žádoucí.

Akce třídy

V pondělí 17.9. 2018 -  jdeme na Dopravní hřiště. Děti budou jezdit na kole, proto je vybavte vhodným oblečením, obuví a případně helmou. S sebou svačinu v batůžku, penál, bez učebnic.

Úterý 18.9. 2018 - exkurze do Krokodýlí ZOO - Praha Holešovice. Polodenní výlet, s sebou průkaz MHD, svačinu v batůžku, bez učebnic!!

Vracíme se v odpoledním vyučování, kde budeme pokračovat VV.

Středa - pokračujeme v plaveckém výcviku,pak dle rozvrhu -  organizaci i výcvik děti zvládají bez problémů.

DOUČOVÁNÍ Z Aj, Čj a Ma

Vážení rodiče, i letos nabízíme možnost DOUČOVÁNÍ.

Pondělí Čj a Ma - od 12.35 - 13.35 - vede paní učitelka Kotvaldová

Pondělí Aj - od 14.00 - 15.00 - vede pan učitel Kosina

Doučování je ZDARMA !!!

Děti mají v deníčku tuto informaci také zapsanou, prosím podepište a zatrhněte možnost, pro kterou jste se rozhodli.

Zahájení školního roku 2018/2019 - info

Vážení rodiče!

Posílám první pozdravy v novém školním roce a několik informací.

Děti dnes dostaly žákovské knížky a v nich spousty papírků, formulářů s informacemi  -   i Rozvrh - prosím prostudujte, vyplňte, PODEPIŠTE a pošlete mi zpět.

Důležitý je zápisní lístek do ŠD a prohlášení k plaveckému výcviku, který začíná již ZÍTRA - ve středu 5.9. 2018.

Na plavání dětem připravte do igelitové tašky plavky, ručník, šampon - vše jako loni. Budeme chodit do prosince pěšky, odchod ze školy 8.15 hod.