TŘÍDNÍ STRÁNKA 1.C

Probírané učivo

týden 15. - 19.1.2018

Čj  Slabikář  str.28, Rr, 41, 42, čtení z knih Povídání o pejskovi a kočičce, Dášeňka

Psaní - fial.písanka II dopíšeme, malá písanka 1 - do str.27

M (PS): do str.21, pololetní test, pracujeme s papírovými číslicemi, mincemi, kostkami, stíratelnými tabulkami (necháváme ve škole)

Prv   Já a můj svět: do str. 38, vizitka - umět stále jméno, adresu, datum narození!

Informace pro rodiče a žáky

15. a 17.1. test čtení - podepište, prosím, výsledky testu v úkolníčku

Podepište také žlutou malou písanku s diktáty a modrý sešit na M.

26.1. kino Aero - Den na zázračné planetě ( jdeme pěšky, placeno z tř.fondu, s sebou penál, svačinu, teplé oblečení)

31.1. sběr papíru - od 7,15 u bočního vchodu pod jídelnou

31.1. vysvědčení (posl.hodinu, jinak se normálně učíme), PEVNÉ DESKY! vysvědčení, prosím, vrátit hned ve čtvrtek, 1.2., v ŽK podepsat, že jste vysvědčení viděli - ne na vysvědčení :-) slovní hodnocení si můžete ponechat.

2.2. pololetní prázdniny

5. - 9.2. jarní prázdniny (doporučuji procvičovat čtení, obzvlášť u dětí, které v testu přečetly méně než 15 slov za minutu. Děkuji za spolupráci)

19.2. školní kolo recitace - 3 vybrané děti (5.hod. v 2.B)

2.3. akce městské policie ( v budově)