Posvícení

Při příležitosti Dne české státnosti proběhla v rámci školní družiny akce s názvem Svatováclavské posvícení. Během tohoto zábavného odpoledne se děti rozběhly po naší rozlehlé školní zahradě, kde pátraly po stanovištích s různými úkoly. Tentokrát děti prověřily především své smyslové vnímání, manuální zručnost a pohybovou soustavu. A co že skoro desítka stanovišť nabízela? Tak jen namátkou: ochutnávání se zavázanýma očima, malování na oblázky, strouhání mrkvičky či hod kruhem na cíl. Výběr aktivit byl opravdu pestrý, a samy děti nevěděly, kam mají běžet dřív, nehledě na zajímavé ceny, které je za splnění úkolu čekaly.

Neváhejte, a podívejte se do naší fotogalerie! V ní najdete kromě Svatováclavského posvícení také fotografie z podzimní výstavy umístěné ve vestibulu školy.