přivítání druháčků

Dobrý den,

moc zdravím všechny děti a rodiče. Doufám, že jste si užili prima prázdniny. Utekly nám jako voda a já se na Vás v pondělí už moc těším. V tomto roce budeme mít projekt Zahrada a můžete se těšit na nové kamarády a maskoty, kteří již netrpělivě čekají, až se s Vámi seznámí. Vám dětem vše povím první den a teď bych ráda sdělila několik důležitých zpráv rodičům. Všechny tyto informace donesou děti také první den.

Děti dostanou opět dva notýsky - jeden družináček, který bude opět fungovat jako spojení mezi vámi a družinou adruhý třídní notýsek, kam si s dětmi píšeme důležité a aktuální informace.

Prosím o zaplacení - 3OO Kč Kpš - Klub přátel školy - platí pouze                                    jeden sourozenec

600Kč TF - Třídní fond - hradíme vstupy,                                            výtvarný materiál, sešity,...

žákovská knížka - prosím, abyste vyplnili první stránku knížky - info o žákovi, v žákovské knížce mají děti napsaný rozvrh - poslední strana, vlepené volno a prázdniny - první strana, vlepené tři důležité informace - info o účtech, školní řád a poučení - moc PROSÍM nezapomeňte všechny tři tyto informace podepsat. DĚKUJI.

Variabilní symbol zůstává všem stejný. Dětem ho zapíšu také do ŽK.

Tělocvik budeme mít v úterý a ve čtvrtek. Prosím, aby si děti během týdne přinesly boty, tričko, kraťasy, (tepláky) v tašce nebo pytli. Kdo chce mít jistotu, aby se v případě ztráty věci našly, tak je dětem podepište.

Angličtinu budou mít obě skupiny ve stejný čas - středa a pátek. Letos budou mít děti nové paní učitelky - Dana Bezděková a Jana Štěpánková, opět budou rozdělené do dvou skupin.

Kufřík - doplňte v klidu, děti si ho mohou přinést během týdne nebo na začátku dalšího.

obsah kufříku - vodové a temperové barvy, štětce, kelímek na vodu, hadřík, (staré triko nebo zástěra), paleta na barvy, voskovky, modelína, nůžky, lepidlo.

úkoly - upřesním, pravděpodobně bychom zůstali na pondělí a středě a opět si je budeme označovat zelenou barvou. Opět budou dobrovolné úkoly.

Letos si s dětmi povedeme deníky - bude na nich, jakým způsobem je pojmou. Děti si do deníků budou zapisovat výlety, přečtené knihy, časopisy, různé akce, návštěvy divadel, kina,... a co zajímavého prožily.. Mohou si zapisovat poznámky, kreslit, vlepovat a tvořit dle své fantazie a představivosti. Deník by měl pro děti zůstat takovou milou vzpomínkou na jeden rok ve škole.Předem děkuji za pomoc, kterou budou možná na začátku vaše děti potřebovat.

Děti dostanou první den knížku Zahrada, dokumenty do družiny, dopis pro vás, žákovskou knihu.

Všem přeji příjemný a pohodový rok. Pokud bude potřeba, tak se na mě obracejte a v pondělí se těším na viděnou. Mirka Černá