Milí rodiče - poslední info

Milí rodiče, toto je moje poslední zpráva v tomto školním roce. Předně bych Vám všem ještě jednou chtěla poděkovat za skvělou spolupráci a komunikaci.

Také můj velký dík patří za čtvrtek a za náš piknik. Účast byla skvělá, děkuji za občerstvení a věřím, že jste si to s dětmi užili. Děti byly při vystoupení skvělé, nestyděly se a tančily a zpívaly jako jedna velká parta. S některými jsem měla možnost pohovořit, někoho jsem bohužel propásla, ale v tom množství lidí to asi nebylo možné.

Také děkuji panu Melicharovi, který nám nahrál vystoupení a my jsme si ho mohli s dětmi v pátek pustit. Děti se ale jen tak nedívaly, hned začaly znovu tančit a zpívat, zkrátka bylo vidět, že si to opravdu vymyslely samy.

K organizaci příštího týdne:

Již mám zapsané všechny děti jak půjdou nebo nepůjdou do družiny. Prosím, kdo hned po skončení rozloučení odejdete s dětmi, jen mi dejte vědět, abych viděla s kým děti odchází. Děkuji

V pátek si děti odnesly obrázky a šanony. Někdo neměl tašku, tak jsem mu ji zapůjčila, ale někdo si zde věci musel nechat na pondělí.

V pondělí si mohou děti přinést společenské hry, odnesou si je ve čtvrtek. Vždy budeme ve volných chvílích hrát.

Do čtvrtka si také odnesou kufřík a tělocvik a ve čtvrtek bačkory a věci ze šatny. Kdo můžete, tak s dětmi šatnu projděte, věci se pak budou o prázdninách likvidovat. Také ještě prohledejte ztráty a nálezy. Třeba objevíte nějaký pěkný kousek z vašeho šatníku.

V pátek měly také děti poslední angličtinu. Prosím, kdo má ještě doma nějakou učebnici, tak ji do středy doneste. Myslím, že máme všechno v pořádku, jen nějaké ty angličtiny chybí. Pak bychom museli kupovat nové, a to by nebylo příjemné pro nikoho. Děkuji.

V úterý si uděláme narozeninový den pro děti, které mají narozeniny o prázdninách. Společně jim popřejeme.

Od středy jsme ve svých třídách, vracíme učebnice, uklízíme. Pokud nám bude přát počasí, budeme také chodit ven. Děti mají ještě slíbené ty zmrzliny. Uvidíme, jestli si dojdeme na kopečkovou nebo zakoupím nanuky.

Ve čtvrtek máme zkrácené vyučováná do 11.40 hodin, ale pak jdu s dětmi ve 12.10 na oběd. Po obědě odvedu děti do družiny. Kdo by si je chtěl vyzvednout dříve, tak mi dejte vědět.

V pátek se sejdeme ve třídě, rozloučíme se. Nezapomeňte desky na vysvědčení. V 8.30 hodin půjdeme společně na hřiště, kde bude slavnostní rozloučení s deváťáky a ostatními.

Snad jsem na nic nezapomněla. V pondělí máme poslední schůzi, kdyby bylo ještě něco důležitého, tak raději sledujte třídní stránky.

Ještě jednou za vše děkuji, za dárečky. Užijte si prima prázdniny. Odpočívejte, relaxujte a vychutnávejte chvilky s Vašimi dětmi.

.....a to je vše.........s úctou Mirka Černá