Informace k začátku šk. roku

Dobrý den, vážení rodiče!

Srdečně Vás zdravím v novém šk. roce a věřím, že jste si užili pěkné letní dny. Již se těším na spolupráci s dětmi i s Vámi. Zde vkládám základní informace k začátku šk. roku:

4. 9. - Od 8:00 slavnostní zahájení na hřišti školy.

- Od 8:15 do 8:55 budeme s dětmi ve třídách.

5. 9. - Děti obdrží žákovské knížky, rozvrh hodin i učebnice.

Konec vyučování v 11:40. Poté oběd ve šk. jídelně.

6. 9. - Výuka probíhá dle rozvrhu. Konec vyučování v 11:40.

Další informace:

• Bohužel, jak jste již byli informování na konci šk. roku, nebylo možné zajistit školní družinu pro děti pátých ročníků.
  • má emailová adresa zůstává stejná: tomas.novak@zschmelnice.cz.
  • Děti v 5. ročníku nemají odpolední vyučování.
  • Sešity do všech předmětů jsou objednány, učebnice připraveny. Prosím, opatřete pouze obaly - pevné, nebarevné.
  • Obsah penálu - tužky (č. 1, 2, 3), guma, ořezávátko, kratší pravítko, pastelky (nejlépe silné), 2x pero nebo náhradní náplň.
  • Pomůcky do geometrie zůstávají stejné - kružítko, tvrdá tužka, pravítko s ryskou, pravítko 30 cm.
  • Při práci budeme opět využívat stíratelné tabulky s fixy a hadříkem.
  • Doporučuji osobní věci (především gumovací pera) označit lepícím štítkem s iniciály žáka.
  • Prosím o vyplnění úvodní str. v ŽK. Prohlédněte, přečtěte a podepište i další strany s informacemi.
  • Prosím, aby každé dítě přineslo krabičku s papírovými kapesníčky.
  • Během září budeme opět vybírat 500 Kč do tř. fondu (termín upřesním později).
  • Seznam vyučujích:

ČJ, M, PD, VL - T. Novák

HV (E. Lesniaková)

TV (chlapci - T. Novák, dívky - H. Kotvaldová)

VV (F. Fialková)

AJ (M. Šíp, L. Kuthanová)

Informatika (L. Kroc)

PČ (Děti rozděleny do skupin. 1. sk. T. Novák, 2. sk. M. Černá. V pololetí si vyučující prohodí skupiny)

Přeji krásné a klidné dny. S pozdravem Tomáš Novák