info 31.10. - 2.11.

Dobrý den, opět Vás vítám ve zkráceném týdnu. Doufám, že jste si užili volno a alespoň trochu si odpočinuli.

Zítra se fotografujeme. Začínáme jako první, hned v 8.00 hodin.

Připománám, zítra je tělocvik. Děti ho měly doma na vyprání, tak nezapomeňte.

V notýsku je vzkaz ohledně výtahu, prosím podepište.

8. 11. Vás zvu na Martinské čtení. Akce začíná v 16.00 hodin.

Dnes dostaly děti úkol v nové písance a také mohou od dnešního dne psát perem. Někdo pero nemá. Nevadí to. Nechám to zatím na Vás, ale děti se moc těší.

Tento týden se seznámíme s písmenkem P a se slabikami pa, po, pe.

V matematice stále sčítáme a odčítáme do pěti. Někomu se stále pletou znaménka a tak různými formami a aktivitami děláme co můžeme.

Minulý týden jsme měli projekt o naší zemi. Děkuji všem za spolupráci na úkolu, bylo to skvělé, děti byly úžasné a jen tiše doufám, že si o té naší zemi něco zapamatují. společně jsme si připomínali hymnu, povídali jsme si o lípě - národním stromu, o vzniku vlajky a českém lvu, připomněli jsme si důležité události a osobnosti tohoto století, tak snad alespoň něco málo v nich zůstané a budou na svou zemi alespoň trošičku pyšní.

Příští týden budeme mít projekt o rodině. Prosím, aby si děti v pondělí přinesly fotografii z dětství (jako miminka). Moc předem děkuji, fotografie samozřejmě vrátíme.

jinak máme za sebou dva měsíce, letí to letí. Děti jsou ale moc šikovné a bystré. Kdo by měl pocit, že dětem něco nejde podle vašich pžedstav, tak neváhejte a obracejte se na mě. Taky se z nich stává prima parta a navazují nová přátelství.

Mějte se a zítra příjemné listopadové vstávání. (Nebojte, advent letos začíná až v prosinci.) Mirka Černá