info 3. - 4. 1. 2019

Dobrý den, všechny Vás vítám v roce 2019. Přeji Vám i dětem co nejvíce pohody a klidu.

Tento týden je velmi krátký. Dnes jsme si povídáli, jak jsme se měli, co jsme dělali, rozkoukali jsme se, připomněli jsme si nový rok 2019 a pak jsme šli řádit do tělocvičny. Zítra budeme lehce opakovat a společně řešit divadelní pouť, která bude 7. února, čtvrtek. Tímto Vás srdečně zvu. S dětmi nyní řešíme, zda zvládneme něco společně sehrát. Já mám plán, dnes jsem ho s dětmi probírala a děti si zatím rozmýšlí, zda by do toho šly, tak uvidíme.

10.1. - ve čtvrtek proběhne sběr starého papíru. Kdo něco máte, tak nám můžete od 7.00 do 7.55 hodin přinést. Sběr se vybírá před školou. Děkuji.

16.1. - středa - budeme mít s dětmi program o správném čištění a péči o zuby. Program je pro děti připraven hravou formou. Bude se konat u nás ve škole a vstup uhradím z fondu.

Ještě připomínám, aby si děti přinesly slabikáře. Kdo chce pilovat, tak si samozřejmě žlutý slabikář může nosit v tašce.

Ještě jedna prosba. Na březen připravuje naše škola velký program na téma voda. Kdo by z vás NÁHODOU vyhazoval staré holinky, tak je pošlete po dětech. Moc předem děkuji. Naše téma je kaluž, tak budeme s dětmi tvořit umění přímo na boty.

Mějte se fajn a opět zase v pondělí. Mirka Černá