info 11. - 15.9.

Dobrý den,

posílám info na tento týden. Pomalu si s dětmi začínáme opět zvykat. Pracujeme na našem celoškolním projektu Zahrada. Minulý týden jsme položili základní kámeny, vybrali jsme jméno pro našeho trpaslíka a dnes jsme si zvolili třídní písničku - Jožin z Bažin. Tak naše Zahrada získala nového obyvatele. Dnes jsme také s dětmi tvořili pravidla - nejhůře jsme na tom asi s nasloucháním, ale budeme na tom intenzivně pracovat.

Děti dnes dostaly svůj první úkol - pracovní list. Mají si zahrát na zahradní architekty a navrhnout podle určitých pravidel zahradu.

Tento týden budeme hodně opakovat. Děti dostaly nové pracovní sešity a učebnice. Někdo si je vzal domů obalit. V pátek je všem pošlu na víkend, abyste si je mohli prohlédnout. Matematikou nás bude provázet skřítek Matýsek a v českém jazyce skřítek Vítek.

Připomínám - zkontrolujte prosím dětem v ŽK všechny podpisy. Variabilní symboly jsem dopsala na první stranu. Rozvrhy máte v ŽK i notýsku. Prosím pak ještě o zaplacení do fondu a Kpš, ale nespěchá to, můžete klidně až na třídních schůzkách, které se konají 3.10.

Prosím, abyste s dětmi doma vybrali knížku, kterou by si přinesly v pondělí 18.5. Nechají si jí v lavice a budou si ji číst. Děkuji. Připomínám - tělocvik máme úterý a čtvrtek a angličtinu středa a pátek. Paní učitelky obě skupiny moc chválili.

To je prozatím vše. Pěkné babí léto.